Kontakt:

Komtesa

Tepelská 411

364 64  Bečov nad Teplou

IČ 03306275

číslo účtu: 1307358052/3030

komtesa-becov@seznam.cz

Kontaktní osoba:

Alena Švehlová - tel. 725 712 362

Najdete nás také na facebooku:

komtesa-becov

 

Jak se k nám dostanete:

VLAKEM

- zastávka Bečov nad Teplou na trati Karlovy Vary - Mariánské Lázně nebo Bečov nad Teplou - Rakovník. Komtesa je vzdálena od nádraží asi jeden kilometr.

AUTOBUSEM

- pravidelné autobusové linky do Horního Slavkova, Karlových Varů, Krásna, Nové Vsi, Ostrova, Plzně a Sokolova. Komtesa je od autobusových zastávek (nádraží, náměstí, Plzeňská) vzdálena asi jeden kilometr. 

AUTEM

- Bečov nad Teplou se nachází na křižovatce silnice č. 20 z Karlových Varů do Plzně a silnice č. 230 do Mariánských Lázní. Pokud chcete přijet ke Komtese musíte projet náměstím a držet směr do Teplé přes Otročín. K objektu lze přijet i z druhé strany - v Krásném Údolí odbočíte na Měchov. 

NA KOLE

-  okolo Komtesy vede cyklistická trasa č. 362 Euregio Egrensis z Teplé do Bečova nad Teplou

PĚŠKY

- Bečovem nad Teplou prochází zelená turistická značka z Javorné do Pramenů. Z Bečovského náměstí je Komtesa vzdálena si jeden kilometr (tento úsek není značen). 

 

Pokud přijedete do Bečova nad Teplou veřejnou dopravou (vlak, autobus), jsme po domluvě připraveni Vás se zavazadly dovézt ze zastávky/nádraží ke Komtese autem, to samé samozřejmě platí i po ukončení pobytu.