Všechny pokoje v nabídce se nachází ve zvýšeném přízemí - nutno překonat krátké schodiště. Ve vstupní hale je k dispozici společný kuchyňský koutek (vybaven lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím).

Jednotlivé pokoje nabízí různý standard - některé mají vlastní koupelnu, jiné pouze umyvadlo a některé jsou ložnicí se společnou koupelnou a WC, ale žádný pokoj není vybaven televizí a vzhledem k našemu přesvědčení ji tam ani v budoucnu nenajdete. Každopádně, abyste byli alespoň v nějakém spojení se světem, můžete využít zdarma wifi

Vila Komtesa je dřevostavba - velká chata se všemi neduhy, které chata jenom může mít, proto prosíme, buďte k sobě vzájemně ohleduplní. Pokud budete pociťovat nějakou nespokojenost nebo shledáte nějaké nedostatky, informujte nás prosím o tom co nejdříve, abychom se mohli pokusit vše napravit.

Milujeme zvířata, proto se nebojte strávit u nás dovolenou se svým mazlíčkem. Ale nezapomeňte, že ne všichni mají tak pozitivní vztah ke zvířátkům jako my, proto by zvířecí doprovod neměl za žádných okolností obtěžovat ostatní ubytované.