Milí turisté vítejte,
 

nabízíme ubytování v historickém objektu vily Komtesa - jde o vskutku krásnou dřevostavbu ve stylu alpské architektury, navíc zasazenou v ideálním prostředí, na okraji šumícího lesa. Je to místo, které navozuje tu správnou atmosféru pro dokonalou regeneraci fyzických i psychických sil.

Aktuálně je k dispozici čtyřlůžkový pokoj, (manželské dvoulůžko a palanda), dvoulůžkový pokoj (manželské dvoulůžko) a pětilůžkový pokoj (manželské dvoulůžko a palanda). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem), záchodem. Připojení k wifi zdarma. K dispozici je standardně vybavená společná kuchyňka. Parkování je možné bezplatně přímo v areálu, kde se též nachází zatravěná plocha sportoviště (volejbal, nohejbal, badminton apod. - síť je k zapůjčení zdarma), prostor pro táborák a úžasná vyhlídka na hrad a zámek, toto vše je obklopeno lesy. K vile dojedete po málo frekventované silnici pokračující do Otročína a Teplé. 

Milujeme zvířata, proto se nebojte strávit u nás dovolenou se svým mazlíčkem. Ale nezapomeňte, že ne všichni mají tak pozitivní vztah ke zvířátkům jako my, proto by zvířecí doprovod neměl za žádných okolností obtěžovat ostatní ubytované.

Vzhledem k podstatě a stáří domu musíme upozornit též na jedinou nedokonalost, kterou je nedostatečná zvuková izolace - jedná se opravdu o chatu se vším všudy... Tímto se všem našim hostům dopředu za tento neodstranitelný technický nedostatek omlouváme a zároveň prosíme o vzájemnou ohleduplnost.  

 

PŘÁTELSKÉ MÍSTO